Novinky


 01.07.2022 - Úvěr s úrokovou sazbou od 5,8% p.a.(5,9% RPSN) od 200 tis. Kč se splatností až 96 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.

01.07.2022 - Nové hypotéky s benefitem odhadu nemovitosti "ZDARMA". Kontaktujte nás.

22.06.2022 - ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu PRIBOR od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů na 7%.Úrokové sazby úvěru na bydlení začínají na 5,79%.Registr ČNB


Gasparteam spol. s r. o.

IČO: 02942917


Registr ČNB
 GTeam - Profesionální poradenství pro Evropu - Pojištění, ochrana majetku a odpovědnosti

Pojištění, ochrana majetku a odpovědnosti

Jelikož pojištění patří k nejčastěji využívaným finančním produktům, věnují naši poradci i této oblasti náležitou péči. Pojištěním získá klient finanční jistotu pro případ nenadálé situace, která může v životě kdykoliv nastat. Kombinováním pojištění a dalších finančních produktů je možné dosáhnout zajímavého finančního zhodnocení vložených prostředků.

Oblasti sjednávaného pojištění:

  • Pojištění majetku (poškození, ztráta, zničení apod.)
  • Pojištění občana (tělesné poškození, smrt apod.)
  • Odpovědnost za škodu (na zdraví nebo majetku)

Jak pracujeme:

  • Provedeme analýzu potřeb klienta v oblasti pojištění
  • Spočítáme výši potřebných pojistných částek
  • Ukážeme, jaké jsou na trhu momentální možnosti
  • Představíme optimální produkty i s jejich poplatky
  • Zařídíme potřebnou administrativu
  • Poskytujeme klientům následnou péči po celkovou dobu trvání smlouvy

Pojištění majetku

Na první pohled není téměř rozdíl mezi produtky jednotlivých bank. Majetková pojištění se pohybují v řádu pár tisícikorun ročně. Jsou zde však dva ohledy. Zaprvé, proč zbytečně vyhazovat peníze z okna? Zadruhé, víte skutečně, co dostanete, když dojde na pojistné plnění? Skutečně bude ta která společnost plnit? A víte kolik? Celou částku nebo jen pár procent? Znáte výluky a omezení?

Díky přehledným výstupům analtického centra vás seznámíme s pojistnými podmínkami, včetně výluk z pojištění. O nich se dnes na trhu nemluví dostatečně. Dle dispozic a přání klientka pak provádíme kalkulace na míru včetně slev (na majetek až 25% na pojistku).

Část pojistných smluv je také přepojištěná. Jeden příklad za všechny – klientka měla malou nemovitost v hodnotě 800.000,-Kč a nejmenovaný finanční ústav jí ho pojistil na 4.500.000,-. Klient neměl porovnání ani přehled o pojistném trhu, pojistku tedy podepsal...

Z těchto a dalších důvodů se vyplatí udělat revizi pojistných smluv. Máte-li zájem, kontaktujte jednu z našich kanceláří.

Životní pojištění

Životní pojištění je velice individuální produkt a není určeno pro každého. Slouží k zajištění blízkých (partnera a dětí) klienta v případě jeho smrti. I z toho důvodu je uzavíráno individuálně a jestli jej pojišťovna umožní uzavřít záleží na mnoha faktorech. Existuje dlouhý seznam pro pojišťovny rizikových faktorů, které uzavřít životního pojištění klientovi neumožňují. Je to například prodělaný infarkt, rizikový životní styl nebo podobné faktory. Není příliš vhodné využívat životní pojištění jako spoření, protože výsledná suma není tak velká, jako by při stejném počátku byla na spořícím účtu. Ale pokud se chcete pojistit a spořit zároveň, je to ideální kombinace pro životní pojištění. Životní pojištění splňující zákonem stanovené podmínky, vám umožní odečíst od daňového základu až 12 000 Kč ročně. Může mít podobu jak investičního, tak kapitálového pojištění. Pokud vám na tento typ pojištění přispívá váš zaměstnavatel, jde o „čistý příjem“, který je do určité výše osvobozený od poplatků na sociální a zdravotní pojištění. S námi můžete porovnat všechny druhy životního pojištění od jednotlivých pojišťoven. Vše je přehledně a aktuálně srovnáno tak, abyste si našli produkt přesně pro vás.

© GTeam 2022 | Všechna práva vyhrazena | Gasparteam spol. s r. o.