Novinky


 01.07.2022 - Úvěr s úrokovou sazbou od 5,8% p.a.(5,9% RPSN) od 200 tis. Kč se splatností až 96 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.

01.07.2022 - Nové hypotéky s benefitem odhadu nemovitosti "ZDARMA". Kontaktujte nás.

22.06.2022 - ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu PRIBOR od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů na 7%.Úrokové sazby úvěru na bydlení začínají na 5,79%.Registr ČNB


Gasparteam spol. s r. o.

IČO: 02942917


Registr ČNB
 GTeam - Profesionální poradenství pro Evropu - Penzijní připojištění?

Penzijní připojištění a penzijní reforma

Penzijní reforma je tématem č. 1 již dlouhou dobu. Bohužel v médiích a mezi lidmi koluje velké množství účelových polopravd a mýtů. Máte zájem o relevantní informace o konkrétních fondech reformy či o fungování nového systému?

Penzijní připojištění tvoří III. pilíř penzijního systému, ve kterém by měl být každý občan ČR. Nejde tady o podomný prodej produktů. Penzijní připojištění nám nabízí nejefektivnější způsob dlouhodobého spoření díky státní podpoře a daňovým úlevám. A jako bonus ještě zhodnocení (v řádu průměrně 2,5-3% ročně). Jen na státní podpoře a daňových úlevách můžeme získat až 4.560,-Kč ročně.

Máte porovnání penzijních fondů a dostatečné zkušenosti proto, abyste si sami zvolili ten dlouhodobě nejlepší? Víte jak na daňové úlevy a státní podporu?

A pokud již penzijní připojištění máte, zhodnocují se Vám prostředky alespoň průměrem o inflaci, tzn. neztrácejí hodnotu potažmo jsou v plusu? Plní tedy váš fond funkci dlouhodobě výnosné ochrany finančích prostředků?

Pokud máte zájem o přesné dispozice penzijní reformy, fondů a pilířů a pokud nevíte, jestli pro Vás účast ve II. pilíři bude finančně zajímavá, přenechte tyto starosti nám...

Renta

Penzijní připojištění se státním příspěvkem je výhodnou formou dlouhodobého spoření, které může zajistit udržení životní úrovně i v neproduktivním věku. Výše příspěvku je individuální a zohledňuje se v něm výše částky, kterou klient spoří, věk a možnost příspěvků od třetí osoby (zaměstnavatele).

Přemýšleli jste už nad tím, zda budete v budoucnosti dostatečně finančně zajištěni? Myslete na svou budoucnost a zajistěte se pro případ, že za několik let možná nebude chtít pracovat, nebo Vám to nedovolí zdraví.

Vytvořte si svá finanční aktiva a nebuďte v budoucnu závislí na své pracovní aktivitě.

Výhody:

  • Státní příspěvek
  • Podíl na zisku fondu každý rok
  • Možnost příspěvku třetí osoby (zaměstnavatele)
  • Vložené peníze lze vyplatit formou odbytného nebo jednorázového vyrovnání. Se sjednanou výsluhouvou penzí lze získat až 50% všech naspořených prostředků již po 15-ti letech spoření

Druhy penze:

  • Starobní (sejdnávaná vždy)
  • Invalidní
  • Výsluhová
  • Pozůstalostní
© GTeam 2022 | Všechna práva vyhrazena | Gasparteam spol. s r. o.