Novinky


 01.07.2022 - Úvěr s úrokovou sazbou od 5,8% p.a.(5,9% RPSN) od 200 tis. Kč se splatností až 96 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.

01.07.2022 - Nové hypotéky s benefitem odhadu nemovitosti "ZDARMA". Kontaktujte nás.

22.06.2022 - ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu PRIBOR od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů na 7%.Úrokové sazby úvěru na bydlení začínají na 5,79%.Registr ČNB


Gasparteam spol. s r. o.

IČO: 02942917


Registr ČNB
 GTeam - Profesionální poradenství pro Evropu - Investice

Investice

V době trvalých turbulencí trhu budí toto slovo nejistotu a obavy. Avšak investiční gramotnost spočívá ve vyhedávání momentů a příležitostem k investicím. A jsou-li dlouhodobě výnosné fondy nízko, mají výbornou perspektivu pro růst.

Investování je pro každého. Lze operovat s malými částkami. To, že jsou investice výsadou bohatých, je mýtus. Jde o výhodné střednědobé spoření a ochranu prostředků před inflací. Díky optimalizaci investičních portfolií se dokážeme i v dobách krizí udržet v plusu.

Neobchodujeme na burze. Zaměřujeme se na obchody v rámci podílových fondů s různou škálou rizikovosti a likvidity. Díky speciálním formulářlům zjišťujeme investiční povahu klienta a na základě toho teprve vybíráme fondy, které jsou pro klietna vhodné.

Chcete se o investicích dozvědět víc? Naši konzultanti jsou Vám k dispozici...

Pojem Investování znamená pro naše odborníky plné zajištění našich klientů tak, aby jejich finanční majetek neztrácel na hodnotě. Investovat může každý člověk, který má volné finanční prostředky. Jak se ale vyznat v této poměrně složité oblasti? Odpovědí na tuto otázku je schůzka s naším poradcem, který srozumitelně vysvětlí, jakým způsobem lze investovat, jaká s sebou nesou investice rizika, jaké budou výnosy a jejich předpokládaná výše a do jakých instrumentů by bylo nejlepší investovat vzhledem k investičnímu profilu klienta. Doporučení se může vztahovat k jednorázové investici i na pravidelné investování.

Kam investovat:

  • Cenné papíry (akcie, obligace, podílové listy, směnky, certifikáty apod. ).
  • Podílové fondy (kolektivní investování), jež jsou základem bezpečného a dlouhodobého investování.
  • Pojištění a investiční produkty (investiční životní pojištění, důchodové pojištění, které v podstatě kombinuje pojistnou ochranu zhodnocování vložených finančních prostředků).

Jak postupujeme:

  • Na základě investičního dotazníku a prostřednictvím pohovoru s klientem zjistí náš poradce profil klienta a nastaví podle jeho představ a potřeb investiční strategii.
  • Investiční strategie se nastaví na přesně určenou dobu.
  • Klientovi budou doporučeny vhodné instrumenty.
  • Bude představen předpokládaný výnos a poplatky.
  • Poradce zařídí veškerou administrativu.
  • Klientovi se dostane poučení o rizikách investic.
© GTeam 2022 | Všechna práva vyhrazena | Gasparteam spol. s r. o.